Будівництво заміських будинків зі зрубу

Попит на приватні будинки зі зрубу росте з кожним роком. Пояснити це дуже просто: по-перше, в своєму будинку людина відчуває себе набагато комфортніше і вільно. По-друге, він має більше можливостей щодо облаштування свого житла, тут можна по своєму смаку оформити не тільки інтер’єр, але і екстер’єр. По-третє, разом з будинком власник отримує земельну ділянку, на якому можна побудувати гараж, організувати затишне місце відпочинку або розбити город.

Але будівництво будинків зі зрубу — це складна і відповідальна робота, яка вимагає від виконавців високої кваліфікації, досвіду і багато професійних знань, яких немає у звичайної людини. Саме тому до вирішення завдання необхідно залучати справжніх майстрів, які допоможуть створити будинок вашої мрії.

В першу чергу власнику ділянки необхідно вирішити, який саме будинок йому потрібен: скільки в ньому буде поверхів, скільки потрібно кімнат і т.д. Після цього необхідно звернутися за допомогою до професіоналів, які повинні приїхати на ділянку для проведення інженерних вишукувань.

Дослідження місцевості дозволяє зібрати вичерпну інформацію про ділянку і на її основі спланувати майбутнє будівництво. Зібрані дані про землю, а також відомості про індивідуальні вимоги власників дозволяють проектувальникам зрозуміти, який будинок потрібно спроектувати, щоб він повністю відповідав умовам експлуатації і бажанням майбутніх користувачів.

При проектуванні фахівці вирішують, на якій підставі потрібно побудувати будинок. Найчастіше для будівель з дерева вибирають свайно-гвинтовий фундамент. Він являє собою систему металевих опор, які встановлюються на глибину нижче сезонного промерзання грунту. Але побудувати будинок можна також на стрічковому або монолітному фундаменті, останній вибирають, коли об’єкту потрібно підвал.

Для будь-якого будівництва потрібен проект, при цьому сам власник може вирішити, буде він замовляти розробку індивідуального проекту, або будинок ми зведемо на основі типового проекту. Типові дешевше, вони вже повністю готові і ретельно продумані, проте прийняті в них рішення можуть не на всі 100% відповідати вимогам майбутніх мешканців.

Якщо хочеться отримати в користування унікальну будову, доведеться замовляти дорожче індивідуальне проектування.

Call Now Button