Як вибрати пінопласт для утеплення

Пінопластовий утеплювач — найбільш затребуваний матеріал для теплоізоляції будівель. При виборі пінопласту грають роль його доступна ціна, можливості і якісні показники. Він має малу вагу і добре поводиться в процесі монтажу.

Який матеріал краще для оздоблення фасаду будинку

Кожен поважаючий себе домовласник, намагається зробити своє житло затишним, красивим і надійним, причому, не тільки зсередини, але і зовні. Зовнішнє оздоблення фасаду несе на собі найважливіші функції — утеплення, захист від вологи і перепадів температур, ну, і звичайно, ефектний зовнішній вигляд.

Будівництво заміських будинків зі зрубу

Попит на приватні будинки зі зрубу росте з кожним роком. Пояснити це дуже просто: по-перше, в своєму будинку людина відчуває себе набагато комфортніше і вільно. По-друге, він має більше можливостей щодо облаштування свого житла, тут можна по своєму смаку оформити не тільки інтер’єр, але і екстер’єр. По-третє, разом з будинком власник отримує земельну ділянку, на якому можна побудувати гараж, організувати затишне місце відпочинку або розбити город.

З якого дерева краще будувати будинок

На Русі дерев’яні будинки будували завжди. Матеріалу для будівництва було багато, за століття була відпрацьована технологія будівництва. Сьогодні в сільській місцевості більшість будинків ставлять з дерева. Міські жителі, втомившись від кам’яних коробок, теж тягнуться на природу, де намагаються відпочити від міської метушні в оточенні пахнучих хвоєю стін дачного будиночка або заміської резиденції.

Утеплення фасаду мінеральною ватою

Мінеральна вата (мінвата, вона ж базальтова вата, кам’яна вата) виготовляється з розплаву гірських порід, тому вважається екологічним утеплювачем. Матеріал пожежобезпечний, клас — НГ (не горючий). За термоізоляцією поступається ЕРС і становить 0,04 Вт / (м * К).

Утеплення фасаду пінополістиролом

Екструдований пінополістирол (ЕРС) по теплопровідності значно краще пінопласту — вона у нього становить 0,029-0,032 Вт / (м * К). При утепленні фасаду екструдованим пінополістіролом завдяки замковим з’єднанням його плит (немає швів) відсутні містки холоду. Також ЕРС набагато міцніший пінопласту, не розсипається, а шанс відламати кут або край — мінімальний.

Чим краще утеплити фасад будинку

З приходом холодів у багатьох виникає одне і те ж питання: як не мерзнути і не переплачувати за опалення? Відповідь проста — необхідно утеплити будинок. Тоді виникає інше питання: чим краще утеплити, що дешевше, куди бігти і що ж в результаті купити?

Call Now Button